Eden Of The East – Odcinek 4

3 Maj

Eden Of The East

Streszczenie:

Podczas powrotu Saki do domu, Akira po przejażdżce motorem rozmawia z „Juiz” o SELECAO, NEET’ach itp. Dowiaduje się, że naprawdę mógł zabić 20, 000 NEET’ów.  Następnie chłopak udaje się do miejsca po bombardowaniu, zwanego „Strefa Zero”. Jakby przez nieświadomość wyskakuje z klifu. Nagle pojawiają się stworki (coś jak kosmici) i wydaje się, że znają Akirę. Nagle to wszystko znika i okazuje się, że chłopak skoczył ok. 1 metra, a reszta była jakby jego snem, wspomnieniami. W tym czasie Saki wysyła wiadomość do Akiry, której nie odczytał z powodu rozmowy z lekarzem. Chłopak otrzymuje dwie pigułki, a następnie zasypia. (pigułki nasenne) Następnie dowiaduje się o człowiek, która wybrał dwunastkę ludzi do zbawienia świata (Akira jest jednym z nich) oraz innych informacji na temat tego telefonu. Po chwili rozmawia z lekarzem, który na samym końcu zostaje zabity przez tajemniczą osobę zwaną „Supporter”

Opinia:

Odcinek został tak bardziej poświęconych ciekawostkach, informacjach. Można było się dowiedzieć wiele na temat SELECAO bądź telefonu Akiry. Najbardziej wkurzyło mnie, że Saki odegrała mniejszą rolę niż ten lekarz, a przecież jest główną bohaterką. Ehh.. No cóż tu więcej napisać, jedynie mogę zaprosić was do scenerów.

Scenery:

Eden Of The East

Saki leżąca na podłodze. Tylko westchnienia jej pozostały. Jak to widać, że ona tęskni za Akirą. No niech on się wreszcie do niej odezwie! Zadzwoni czy coś. : p

Eden Of The East

Akira skaczący z klifu. Widać odrazu inną kolorystykę obrazka, więc można było się domyślić, że są to jakieś wspomnienia. Ja nadal dokładnie nie wiem co to było. Rzeczywistość, sen czy jawa ? ~

Eden Of The East

Niby nigdy nic, a tu nagle jakaś ręka stwora wyłania się z „otchłani”. Ja bym się bardzo przestraszyła, a Akira jakby nigdy nic stoi i czeka. Domyślam się, że mógł już rozpoznać tych „kosmitów”

Eden Of The East

Jakie dziwne stworki tzn. kosmici, prawdę mówiąc nie wiem czym one są. I dlaczego znają Akire? To wszystko jest aż za bardzo tajemnicze!

Eden Of The East

To miał być skok z klifu? Przecież to jest chyba ok 1- 2 metrów. To okropnie dziwne!

Eden Of The East

No przecież jej coraz bardziej zależy! Nawet już sms-y wysyła, choć nawet to nie pomaga .. ;[]

Eden Of The East

Niby zwyczajne pigułki, a tu nagle bum – sen! Doktor powiedział, że są to pigułki, dzięki którym chłopakowi wrócą wspomnienia o telefonie. Z jednej strony miał rację, a z drugie nie.

Eden Of The East

Akira podczas rozmowy o dwunastu zbawcach tego świata. Efekty wokół chłopaka są genialne, ale ta tajemniczość, sekrety, jest tego za dużo. ~

Eden Of The East

Podczas tej rozmowy pokazywały się ostatnie wspomnienia Akiry. Rejs z Saki, centrum handlowe, lotnisko itp. To jeszcze dziwniejsze! – dostaję kręćka .. ; /

Eden Of The East

Ostatnie chwile doktora. Tylko spojrzenie na zdjęcie rodziny mu pozostało, a potem śmierć. Szkoda mi go. Dalej mnie zastanawia kim jest Supporter.

Komentarzy 6 do “Eden Of The East – Odcinek 4”

 1. Kazio 6 Maj, 2009 @ 5:25 pm #

  Przydałoby się jakoś podzielić notki, bo jednak strona robi się trochę przydługawa. Po za tym życzę wytrwałości w dalszym pisaniu , bo czyta się naprawdę przyjemnie.

  • Shouri 7 Maj, 2009 @ 3:05 pm #

   Sprawę rozwiązuje przyciski „więcej”.
   Pierwsza linijka (ta od pogrubiania, kursywy itp.) przy pisaniu posta, 12 przycisk od lewej.
   Pozdrawiam ^^

   • HoshinaUtau- 7 Maj, 2009 @ 5:44 pm #

    Dziękuję bardzo. Właśnie tego było mi brak.

 2. Nanali 10 Maj, 2009 @ 2:29 pm #

  można to gdzieś obejrzeć z PL subami??

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: