Eden Of The East – Odcinek 3

2 Maj

Eden Of The East

Streszczenie:

Saki i Akira dopływają na miejsce, gdzie prawdopodobnie znajduje się dom chłopaka. Jak się okazuje mieszka on w miejscu, który wogle nie przypomina dom. Mieści się on nieopodal od ataków terrorystycznych, gdzie dzielnica jest raczej opustoszała. Kiedy Saki i Akira przychodzą na miejsce, chłopak jakby nieświadomie wyciąga prawidłowy klucz z kieszeni i otwiera ogromną kłódkę strzegącą jego domu. Kiedy wchodzą do mieszkania widzą ogromny cień, który okazuje się być małym pieskiem znającym chłopaka. Dom Akiry przypomina, a raczej jest ogromnym centrum handlowych z przeróżnymi sklepami, a nawet kinem. Podczas filmu, który ogląda Saki z małym pieskiem, Akira zostaje zaatakowany przez naszego detektywa, który od początku śledził naszą parkę. Zabiera Akirze telefon oraz mówi, ze kiedy wykorzysta się wszystkie pieniądze z tego telefony, właściciel umiera. Na końcu detektyw zostaje zabity przez własną żonę oraz mówi całą prawdę Akirze o 12 – stu osobach posiadających takie same telefony jak on.

Opinia:

No i nasz detektyw dużej roli nie zagrał w tej serii. Nawet lekko mi szkoda. Jego żona zabiła go tylko dlatego, że przypadkowo wysłał do niej sms – a , a nie do swoje kochanki. Przy okazji na głównym obrazku zostaje zamieszczona wiadomość od Saki dla Akiry. Napisane zostało tam „Głupol”, gdyż po seansie dziewczyna nie mogła go odnaleźć. W odcinku było mniej skupienia na naszej parze, ale dowiedzieliśmy się istotnych rzeczy, które opisałam w części w streszczeniu. Teraz pozostało tylko 11 – stu (z 12 – stu osób) z takimi samymi telefonami i mający ze sobą wiele wspólnego.

Scenery:

Eden Of The East

No i na pierwszy rzut nasza parka. Szkoda, że nie zostało poświęcone im więcej uwagi, ale to anime przecież nie jest tylko o romansie. Czasem można takiej miłości pozazdrościć, chociaż nawet nie wiadomo czy on ją „lubi”

Eden Of The East

To chyba najlepszy motyw z całego anime. xD Te ich miny są rozwalające. Też bym się przestraszyła na widok tak wielkiego cienia, ale można było się domyślić, że jest to jakieś małe stworzenie. (przeważnie tak jest w bajkach, anime)

Eden Of The East

A o to nasz mały sprawca szokujących min Saki i Akiry. Czyż ten piesek nie jest słodziutki? Tylko zastanawiają mnie te jego małe skrzydełka. Pewnie sam Akira doczepił mu je. (chyba ..)

Eden Of The East

Seans oglądany przez Saki. Był on o jakimś nurku i delfinach. Chyba musiał być bardzo wzruszający, gdyż dziewczyna na końcu się popłakała. : )

Eden Of The East

Akira próbujący odebrać swój telefon od detektywa. Bardzo mu współczuje, gdyż został „lekko” pobity.

Eden Of The East

To właśnie wiadomość o treści „Głupol”. Zdziwiło mnie, że Akira odpowiedział na to słowami „Bardzo przyjemna wiadomość” ; ]

Eden Of The East

Żona detektywa z udaną próbą zabicia go. Nie powiem ładnie naostrzony został, tzn. nie o to mi chodzi! Musiała go odrazu zabić? Nie mogła np. poprosić o rozwód? Ehh ..

Eden Of The East

Akira próbujący ratować sytuacje! Szkoda, że detektyw chciał tej śmierci .. ; [

Eden Of The East

Koniec! Pożegnaliśmy się z detektywem .. Z jednej strony szkoda mi go, a z drugiej ciesze się, że umarł. Mieszane uczucia .. ~

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: