K-ON! – Odcinki 2-4

29 Kwi

K-ON!

Streszczenie:

Yui jest bardzo przejęta swoją działalnością w klubie muzyki. Niestety na razie opiera się ona na jedzeniu słodkości oraz piciu herbaty. Dziewczyny chcąc pomóc Yui, wybierają się z nią na zakupy w celu kupienia gitary. Hirisawa zafascynowana jedną gitarą nie może od niej oderwać oczu. Jest ona jednak lekko za droga. Dlatego dziewczyny chcąc wspomóc koleżankę wybierają się do pracy. Jest on łatwa i prosta, lecz nudna. Ma ona na celu przyciskanie guzików tyle razy ile samochodów przyjeżdża po ulicy. Na końcu pomimo wpłaty, Yui oddaje otrzymane od Mio, Mugi oraz Ritsu wypłaty właścicielką. Na końcu jednak kupuję tą gitarę dzięki Tsumugi, która jak się okazuję jest córką szefa tego sklepu, która targując się ze sprzedawcą obniża cenę gitary.

K-ON!

Streszczenie:

Yui zaczyna ćwiczyć na swojej gitarze. Niestety nic jej nie interesuje poza instrumentem. Nawet egzaminy odłożyła na bok. Przychodzi dzień pisania egzaminów. Ritsu, Mio oraz Mugi zdały go perfekcyjnie. Niestety jest problem z Yui. Nie zdała oraz musi pisać poprawkę. Wszystko wyglądałoby świetnie, gdyby jeszcze uczyła się do poprawki, ale problem w tym, że gitara jest jej całym życiem. Dziewczyny pomagają Yui w nauce, a na końcu zdaje ona egzamin na 100 punktów.

K-ON!

Streszczenie:

Mio znajduje nagranie występu podczas festiwalu poprzedniego klubu muzycznego. Dzięki czemu zbiera się w niej motywacja i ogłasza, że podczas wakacji dziewczyny muszą wybrać się na obóz muzyczny w celu ćwiczenia swoich umiejętności. W czasie obozu Ritsu i Yui nie myślą o niczym innym jak o zabawie. Wychodząc w ten sposób na plaże, śpiąc na podłodze oraz ignorowanie poleceń Mio. Jednak na końcu Hirisawa daje mały koncert dziewczyną po czym w gorących źródłach Yui dziękuje Mio za wszelką pomoc.

Opinia:

Odcinek 2 – Odcinek świetny, nawet lepszy ni pierwszy. Ich praca była zabawna, ale mnie by odrazu znudziła. Skoro Mugi była córką szefa sklepu nie mogła o tym odrazu powiedzieć? Mogła w chwili zafascynowania Yui potargować się ze sprzedawcą. Heh. ^^

Odcinek 3 – Świetny odcinek. Najśmieszniejszym motywem było, kiedy Yui podczas nauki przypadkowo zasypia oraz ma bardzo, bardzo śmieszny sen. ; ) Zdziwiło mnie, że Hirisawa zdała egzamin na 100 punków. Jednak potrafi się przyłożyć. Szkoda, że na końcu zapomniała akordów muzycznych i nie mogła zagrać na gitarze przez naukę do egzaminów.

Odcinek 4 – Występ poprzedniego klubu muzycznego musiał być naprawdę ekscytujący. Muzyka była bardzo ładna i miała takie delikatne a zarazem mocne dźwięki. Pomysł Mio z obozem muzycznym był świetny. Co do strojów kąpielowych dziewczyn. Gdybym miała wybrać najładniejszy to miałabym problem pomiędzy Yui a Ritsu. Występ Hirisawy oraz te efekty wokół niej były takie śliczne oraz fascynujące.

Scenery:

Odcinek 2

K-ON!

Odcinek 3

K-ON!

Odcinek 4

K-ON!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: